YouTube mění design: Aktivovat si ho můžete již nyní

Novinky YouTube mění design

Opět nastal čas na změnu designu YouTube. Google pravidelně provádí kosmetické změny uživatelského rozhraní. YouTube mění design jak na webu, tak i v mobilní aplikaci. Prozatím jsou změny dostupné v otevřeném betatestování.

V hlavní roli je Material design a tmavé téma

Google na svém blogu prozradil, že nový design čerpá z Material designu a jeho cílem je odvrátit pozornost od všech věcí, které by uživatele mohli rušit od sledování videí. Hlavním pomocníkem je nové tmavé téma, díky kterému samotná videa mnohem více vyniknou. Aktivace nového designu probíhá přes webovou stránku youtube.com/new. Google dodává, že nový vzhled je stále v betatestování a proto se u něj někde můžou vyskytnout chyby.

YouTube design

Kromě toho se již změny začaly projevovat i v mobilní aplikaci YouTube. Několik lidí hlásí, že v aplikaci z velké části zmizela ikonická červená barva. Nahrazuje ji kombinace bíle a černé. Opět se ale jedná o testování, které se navíc aktivuje pouze na straně serveru, takže zatím si jej nemůžete sami od sebe aktivovat. My v redakci jednoznačně vítáme tmavé téma, i samotná změna designu nám nepřijde tak strašná, vše je nyní mnohem čistější. V minulosti byly u YouTube mnohem divočejší změny.

[appbox googleplay com.google.android.youtube]

Jak se vám líbí nový vzhled YouTube? Vadí vám, jak často YouTube mění design?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)