5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #148: YI Dash Camera Ultra, robotický vysavač a další

YI Dash Camera Ultra

Do středu týdne vstupujeme dalším dílem oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. V díle s číslem 148 jsme si pro vás připravili kameru do auta YI Dash Camera Ultra, chytrý vysavač od Xiaomi, sadu na rozebrání telefonu a další. Pojďme na to.

1) YI Dash Camera Ultra

První model kamery do auta od Xiaomi se stal a je dodnes velmi oblíbenou volbou. Za svou nízkou cenu totiž nabídne výborný obraz ve dne i v noci, navíc nechybí konektivita s mobilním telefonem skrze WiFi. Společnost YI Technology, která za zrodem první generace kamery do auta stojí, si připravila vylepšený model. YI Dash Camera Ultra se sice papírově od svého předchůdce příliš neliší (paradoxně jsou některé údaje horší), zlepšila se však výsledná kvalita obrazu především v noci. A to je u kamer do auta důležitý aspekt.

YI Dash Camera Ultra – vlastnosti

 • Rozlišení 2.7K s 30 FPS / Full HD s 60 FPS
 • pozorovací úhel 140°
 • světelnost f1.9
 • podpora WiFi
 • barevný 2,7″ displej

 

YI Dash Camera

Cena: 2 057 Kč (Aliexpress)

2) Chytré hodinky Alfawise S2

Přemýšlíte o stylových chytrých hodinkách, ale nechcete utratit příliš? Chcete si prostě jen vyzkoušet koncept chytrých hodinek a zjistit, zda je vůbec využijete? Možností jsou chytré hodinky Alfawise S2, které nabídnou elegantní konstrukci, základní funkce a především velice nízkou cenu. Nechybí ale ani možnost propojení s telefonem, fitness funkce či voděodolnost IP67.

Alfawise S2 – vlastnosti

 • výdrž na baterii až 30 dní
 • voděodolná konstrukce IP67
 • displej 0,96″, 160×80 px, dotykový, barevný
 • fitness funkce
 • podpora Bluetooth 4.0

 

Alfawise S2

 

Cena: 576 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 11 tipů)

3) Sada na rozdělání telefonu

Řadíte se mezi domácí kutily, kteří si dokážou mobilní telefon opravit doma? Vyměnit displej, baterii a další časté úkony? Pak se vám jistě bude hodit tato sada na rozebírání telefonu, která v sobě sdružuje rovnou 19 různých nástrojů. Nechybí přísavky na sundavání zadních krytů, šroubováky a další užitečné nástroje. Cena je navíc více než příjemná.

 

naradi-kleste

xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 200 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 11 tipů)

4) FM transmitter + handsfree do auta

Dnešní automobily jsou sice čím dál častěji vybaveny Bluetooth konektivitou, není to ale stále pravidlem. V takovém případě se vám může hodit jednoduchý FM transmitter, který se přes Bluetooth připojí k vašemu telefonu a skrze rádiovou frekvenci na něj naladíte rádio svého automobilu. Tím docílíte propojení mobilního telefonu s audiosystémem auta a můžete využívat pohodlné volání za jízdy.

Q8S FM transmitter

Cena: 485 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 7 tipů)

5) Xiaomi Robot Vacuum 2

Společnost Xiaomi stojí i za robotickým vysavačem a asi nikoho nepřekvapí, že i ten se zařadí do chytré domácnosti. Díky algoritmu SLAM dokáže před vysáváním zmapovat vaši místnost a navrhnout optimální trasu vysávání. Nechybí ani WiFi konektivita, díky čemuž můžete vysavač ovládat mobilním telefonem. A to nejen jeho pohyb, ale i samozřejmě plánovat jeho spuštění nebo sledovat trasu, po které putuje. Druhá generace je s cenou lehce nad 10 000 Kč velmi zajímavým tipem. První generace stojí nyní kolem částky 8 tisíc, což je rovněž skvělá nabídka. Využít například můžete i naši speciální stránku, kde máme GearBest kupony.

Xiaomi Robot Vacuum 2 – vlastnosti

 • výdrž na baterii: 2,5 hodiny
 • WiFi konektivita
 • sání 1800 Pa
 • objem koše: 0,42 l
 • Rozměry: 345 x 345 x 96 mm
 • Hmotnost: 3,8 kg

 

Xiaomi-xiaowa-robot-vacuum-youth-edition

Cena: 10 616 Kč (Geekbuying)

 

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=”43″ title=”true” description=”true”]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 148. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? YI Dash Camera Ultra nebo robotický vysavač Xiaomi?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)