Xiaomi představilo vlastní USB-C sluchátka

usb-c sluchatka

Když Xiaomi poprvé odhalilo nový vlajkový model MI6, jedna z věcí, o které se nejvíce mluvilo, bylo to, že se společnost rozhodla zbavit 3,5mm jacku. Očekávalo se tedy, že brzy představí USB-C sluchátka. Předpovědi byly pravdivé, dnes byly představeny.

USB-C sluchátka dostaly i nový design

Tyto sluchátka budou patřit k té prémiovější řadě. Nejsou vyrobena z plastu, ale ze slitiny titanu, dráty jsou pak obaleny ochrannou vrstvu. Nechybí také mikrofon nebo jednoduché ovládání. Potěší také to, že sluchátka mají aktivní potlačení hluku. Vyrobeny byly ve spolupráci se španělským hudebníkem Lucem Bignardim, který měl na starost zvukovou stránku.

Cena sluchátek nebude vůbec špatná, pohybuje se zhruba v cenové kategorii jako ostatní prémiovější sluchátka od Xiaomi, jako je třeba Piston Iron Pro. Na čínském trhu se dají koupit již od dnešního dne, a to za cenu 299 juanů, což je po přepočtu zhruba 1050 Kč. Vzhledem k tomu, že USB-C sluchátek na trhu zatím moc není, mohlo by se jednat o velmi úspěšný produkt.

Xiaomi výrobky můžete zakoupit na Beryko.cz.

Jak se vám tento nový výrobek od Xiaomi líbí? Plánujete přechod na USB-C sluchátka?

Zdroj: gizmochina.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)