Další Xiaomi telefony budou podporovat i naše LTE frekvence

Xiaomi telefony LTE

Při představování Xiaomi Mi Note 2 se ukázala i globální verze telefonu. Jelikož se nejednalo o první telefon s podporou českého LTE, doufali jsme, že nové Xiaomi telefony s podporou pásma B20 (800 MHz) se ukážou brzy. Podle informací, které máme k dispozici se tak doopravdy stane již za pár týdnů.

Xiaomi telefony dostanou novou verzi s podporou “českého” LTE

Informace nám přinesl zdroj, který nechtěl být jmenován. Je však v kontaktu s ředitelem Xiaomi pro zahraniční obchod, od kterého informace pocházejí. Jak pravdivé to jsou informace, bychom se měli dozvědět již příští týden, kdy by měl jít do prodeje telefon Xiaomi Redmi 4A v globální verzi, která podporuje i LTE pásma B20 (800 MHz). Tento telefon v naší recenzi nedopadl vůbec špatně, s podporou českého LTE se pak bude velmi pravděpodobně jednat o jeden z bestsellerů první poloviny příštího roku.

[aps_product_sz id=”419444″]

Do konce roku 2016 se chystají ještě dva telefony v globální verzi. Jedná se o Xiaomi Redmi 4 a větší verzi Xiaomi Redmi Note 4. U obou telefonů byla v našich recenzích uvedena jako největší zápor právě nekompletní LTE konektivita. U těchto telefonů už samozřejmě bude dostupná i mezinárodní ROM, takže byste neměli narazit na čínštinu, jak u testovaných modelů, které jsou určeny pro čínský trh.

[aps_product_sz id=”417436″]

[aps_product_sz id=”410700″]

Aby toho nebylo málo, po novém roce se plánují vylepšené verze dalších dvou telefonů. S tím, že jeden bude také v globální verzi. Jedná se o Xiaomi Redmi Note 4 Pro, který dostane nový procesor. Vyjít by měl na přelomu ledna a února 2017. V únoru pak vyjde novinka Xiaomi Redmi 4X, která vylepší několik věcí. Dostane 4100 mAh baterii, 13+5 MPx fotoaparáty a bude dostupná ve dvou variantách. První bude mít 2 GB RAM a 16 GB paměti, druhá pak 3 GB RAM a 32 GB paměti. Jakmile telefony vyjdou, budou se dát koupit i na Beryko.cz.

Co říkáte na globální Xiaomi telefony? Budete přemýšlet o jejich koupi?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)