Xiaomi Smartwatch S2 jsou nové chytré hodinky pro děti s GPS i fotoaparátem

xiaomi smartwatch S2

Společnost Xiaoxun tvoří pro Xiaomi chytré hodinky pro děti. Nyní se pochlubili novým modelem s Smartwatch S2, jde i přímého nástupce prvních hodinek S1. Připraveno je hned několik novinek. Pojďme si je nyní představit blíže.

Xiaomi Smartwatch S2 nabízí plnohodnotné funkce i vysokou kapacitu baterie

I když se jedná o hodinky určené pro děti, tak to neznamená, že by měly nějak osekané funkce. Displej má velikost 1,3 palce, chrání jej tvrzené sklo s 2,5D zaoblením. První zajímavostí na těchto hodinkách je velká kapacita baterie. Ta se zastavila na hodnotě 730 mAh. Díky tomu podle výrobce vydrží na jedno nabití až jeden týden, anebo 9 hodin konverzace. Hodinky totiž podporují i hovory pomocí nanoSIM karty.

chytre hodinky deti xiaomi smartwach S2

Pokud jde o další konektivitu, tak nechybí GPS nebo čínské Beidou. dále má podporu Wi-Fi a microUSB konektor na nabíjení a propojení s PC. Jedná se o chytré hodinky, takže nechybí různé senzory, které například měří počet kroků. Hodinky si rozumí i s chytrým asistentem, i když bohužel pouze v čínštině. V systému hodinek se nachází i jednoduché hry a zábavné aplikace. Že se jedná o chytré hodinky pro děti, jde pravděpodobně nejvíce vidět na funkci fotoaparátu. Ten ovládají rodiče pomocí aplikace a můžou tak vyfotit okolí dítěte, pokud se například dostane do nějakých problémů nebo se ztratí. K tomu slouží i speciální SOS tlačítko.

Chytré hodinky Xiaomi Smarwatch S2 se dostávají do prodeje v Číně v těchto dnech. Importování produktu do Česka nebude pravděpodobně zrovna jednoduché, jednak z toho důvodu, že se nejedná o žádný “hlavní produkt” Xiaomi a taky kvůli tomu, že prozatím neexistuje alespoň podpora angličtiny. To je bohužel jediná velká překážka jinak hodně zajímavých hodinek, které jsou navíc hodně levné. Prodávají se za 299 CNY, to je v přepočtu 1 170 Kč s DPH.

Koupili byste svému dítěti podobné chytré hodinky?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)