Xiaomi představilo nový robotický vysavač: Útočí hlavně nízkou cenou

Xiaomi-xiaowa-robot-vacuum-youth-edition

Xiaomi má nový robotický vysavač, který se nazývá Xiaowa Robotic Youth Edition. Oproti dříve představeným vysavačům se nyní razantně snížila cena. Novinka začíná na ceně 999 juanů, v přepočtu s DPH tak vyjde na cca 3 900 Kč.

Nový robotický vysavač Xiaomi překvapuje svou cenou

Jen pro srovnání, Xiaomi Mi Robot Vacuum stojí zhruba 9 000 Kč. Zpátky ale k novince, má sání až 1600 Pa, kdy navíc využívá speciálního designu, který redukuje hluk. Využívá celkem 10 senzorů, samozřejmostí je pak mapování bytu či domu a postupné upravování cesty čištění pro co největší efektivitu.

xiaomi roboticky vysavac

Poradit by si vysavač měl s překážkami až do výšky 2 cm, takže i koberce by neměly dělat žádný problém. Propojit půjde do chytré domácnosti, a to třeba s aplikací Xiaomi Mi Home. Díky ní podporuje i dálkové ovládání. Kapacita kontejneru pro odpad je 640 ml, vysavač je vybaven baterií o kapacitě 2 600 mAh. To by mělo stačit na úklid středně velké místnosti, vysavač se bude i automaticky vracet do stanice na nabíjení. Dostupnost prozatím nebyla zveřejněna.

Jak se vám líbí tento levný robotický vysavač Xiaomi?

Zdroj: androidheadlines.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)