Xiaomi Redmi S2 Benchmark: Jak si vede Snapdragon 625 ve žhavé novince?

xiaomi redmi S2 benchmark

Pokračujeme v novinkách k novému telefonu Xiaomi. Dnes jsme si pro vás připravili Xiaomi Redmi S2 Benchmark, kde se podíváme, jak se daří staršímu čipsetu Snapdragon 625 v úplně novém zařízení.

Xiaomi Redmi S2 Benchmark video

Snapdragon 625 už se navždy zapsal do historie Xiaomi jako čipset, který společnost používala dlouhé roky. Jde o takový zlatý střed, který nejprve používala ve střední třídě, ale postupně jej začala dodávat i do telefonů nižší střední třídy jako je právě Redmi S2. A to i když už na trhu jsou novější generace tohoto čipsetu.

Xiaomi Redmi S2 – Benchmark

Xiaomi Redmi S2 - Benchmark

Nejde o žádný “trhač asfaltu”, plusem Snapdragonu 625 je hlavně skvělý poměr cena/výkon. Pro každodenní použití nabízí dostatek výkonu, navíc je hodně úsporný. I z toho důvodů jsme jej mohli vidět na mnoha zařízeních v posledních letech. Na videu výše můžete sledovat, jak si poradil telefon s AnTuTu benchmarkem ve verzi 7.0.7. Ve finále měl nakonec 77 665 bodů.

Odhalení telefonu Xiaomi Redmi S2 proběhlo exkluzivně na našem webu. Mobil má 5,99″ velký displej s HD+ rozlišením, o výkon se stará výše zmíněný Snapdragon 625, který doplňuje 3GB paměť RAM a 32GB vnitřní paměti. Na zadní straně najdeme duální fotoaparát s 12 a 5 MPx, přední selfie kamera má 16 MPx. Baterie se pak zastavila na hodnotě 3 080 mAh.

[aps_product_sz id=”491256″]

Vyzkoušeli jste si v Mi Store v Praze tento telefon Redmi S2?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)