Xiaomi představilo vylepšené Redmi 3 Pro: víc RAM a čtečka otisků

Xiaomi Redmi 3 Pro

Společnost Xiaomi má v poslední době ve zvyku nabízet jednotlivé telefony ze své produkce ve více variantách, které se navzájem liší například jen jiným chipsetem, pamětí nebo třeba použitým materiálem. Právě to je případ nově představeného Xiaomi Redmi 3 Pro. Novinka je sice na první pohled prakticky identická jako běžný model, jehož recenzi jsme vám již přinesli, přináší však pár, pro někoho podstatných vylepšení.

Jedinou na první pohled patrnou změnou je v tomto případě přítomnost čtečky otisků prstů, která se usídlila na zadní straně telefonu podobně jako u modelů Xiaomi Redmi Note 3 či Mi4S. Další změny se pak odehrály uvnitř a souvisí s pamětí zařízení. V první řadě se totiž vylepšená verze Redmi 3 dočkala navýšení operační paměti o 1 GB na celkové 3 GB RAM a zvětšilo se také interní úložiště a to konkrétně na 32 GB, zachován zůstal i slot na microSD kartu.

1459246566_642_649

S lepšími parametry souvisí i vyšší cena. Původní Redmi 3 se na domácím trhu prodává za přibližně za 2 600 Kč (699 juanů) a nový Redmi 3 Pro zde stojí přibližně 3 300 Kč (899 juanů).

Xiaomi Redmi 3 Pro specifikace:

Kompletní specifikace telefonu Xiaomi Redmi 3 Pro naleznete v našem katalogu Android zařízení.

Co na vylepšené Xiaomi Redmi 3 Pro říkáte? Byla by pro vás větší paměť a čtečka otisků pádným argumentem k jeho koupi?

 

Zdroj: PhoneArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)