Xiaomi tlačí na pilu, model Redmi 2 se dočkal příjemné slevy

Xiaomi-Redmi-2A

Čínské společnosti Xiaomi se daří – minulý týden jsme vás informovali o tom, že tento výrobce zvýšil své prodeje chytrých telefonů o třetinu. Vypadá to, že tato čísla chce Xiaomi ještě navýšit – zlevňuje proto svůj velmi oblíbený model Xiaomi Redmi 2 na částku 599 čínských jüanů, tedy v přepočtu přibližně  2 400 Kč bez DPH. Verze s 2 GB RAM a 16GB vnitřním úložištěm pak vyjde na 699 čínských jüanů (cca 2 800 Kč bez DPH). To je na danou výbavu opravdu solidní částka – 4,7″ HD displej, 64bitový procesor Snapdragon 410, 1/2GB RAM paměť, 8/16GB vnitřní úložiště a baterie s kapacitou 2200 mAh. Menším problémem pro české uživatele zůstává LTE, které nepodporuje frekvence 800 a 900 MHz, které by čeští uživatelé ocenili nejvíce.

Xiaomi Redmi 2

xiaomi redmi 2

Na českém trhu se k takto lákavým cenám zdaleka nedostaneme, přesto by pokles cen v Číně mohl znamenat také snížení cen u nás. Jsme sami zvědavi, kdy a jak se zlevnění projeví na našem trhu.

Recenze Xiaomi Redmi 2.

zdroj: gizmochina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (5)