Xiaomi představilo chytrou televizi, Mi Note v růžové a zásuvku

xiaomi-mitv-3-55-5

Společnost Xiaomi včera oslavila 5. výročí a připravila – jak jinak – 5 nových produktů. O dvou novinkách jsme vás již včera informovali (Redmi 2 a chytrá váha). Další produkty jsou ale také velmi zajímavé. Telefon Xiaomi Mi Note byl představen na začátku roku a přišel ve dvou barevných variantách. Xiaomi se rozhodlo, že i ženy mají právo na výborný smartphone a světu představilo tento přístroj v růžové barvě. Specifikace zůstávají totožné s původním modelem, který jsme pro vás již recenzovali.

xiaomi mi note růžová

Čínský výrobce rozšířil také portfolio chytrých televizí s Androidem – nově byla představena 55″ obrazovka se 4K rozlišením. Xiaomi Mi TV je poháněna 4jádrovým procesorem s frekvencí 1,4 GHz a grafickým akcelerátorem Mali-760 MPG, který je doplněn 2GB RAM pamětí a 8GB vnitřním úložištěm. Novinka je obohacena o bezdrátové reproduktory a subwoofer, cena byla stanovena na 805 dolarů, tedy v přepočtu přibližně 20 600 Kč bez DPH.

xiaomi mi tv 55

Poslední novinkou je šikovná zásuvka, která disponuje třemi síťovými konektory, vypínačem a trojicí 3 USB portů pro nabíjení telefonů a chytré elektroniky. Bohužel kvůli čínskému formátu zásuvky si tento produkt nejspíše nevyzkoušíme. Cena na čínském trhu je příjemných 8 dolarů (cca 200 Kč bez DPH).

xiaomi zásuvka

Líbí se vám novinky od Xiaomi?

zdroj: mobilegeeks.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)