Xiaomi představilo hybridní hodinky Mijia Quartz: Klasický vzhled a chytré funkce

hybridni hodinky xiaomi predstaveni

Xiaomi se rozrůstá takovým tempem, že už pomalu není den, kdy by se nepředstavil nějaký nový produkt. Dnes to jsou hybridní hodinky Mijia Quartz. Ty na první pohled vypadají jako klasické analogové hodinky, schovávají ale v sobě chytré funkce.

Hybridní chytré hodinky Mijia Quartz vám změří i kroky

Pokud vám vadí neustálé nabíjení chytrých hodinek, můžou být hybridní hodinky ideálním řešením. Nové hodinky od Xiaomi jsou přesnou ukázkou, nabízí klasický vzhled analogových hodinek, velkou výdrž, ale zároveň mají několik chytrých funkcí a možnost propojení s telefonem. Hodinky Mijia Quartz mají průměr 40 mm, klasické ručičky, které se automaticky mění a nastavují podle lokace.

hybridni hodinky xiaomi mijia quartz

Uprostřed si můžete všimnout menší ručičky, to je ukazatel počtu kroků. Hodinky se pomocí Bluetooth propojí s telefonem, ve speciální aplikaci pak můžete nastavit notifikace pro volání, ale také třeba budík. Hodinky jsou také vodotěsné, a to až do 30 metrů. Používá se baterie CR2430, která hlavně napájí bluetooth modul. Hodinky přichází celkem ve třech barvách, a to bílé, šedé a černé.

Posledním velkým plusem je cena těchto hybridních hodinek. V Číně stojí 349 juanů, v přepočtu tak cca 1 200 Kč. Díky tomu jsou jedny z nejlevnějších hybridních hodinek. Prodej začíná příští týden v Číně. Nemělo by to trvat dlouho a k dispozici by měly být i v Česku.

Jak se vám líbí hybridní hodinky Xiaomi Mijia Quartz?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)