Xiaomi chystá další překvapení, již příští týden ukáže nový smartphone

Hugo Barra

Je to přibližně měsíc, co čínská společnost Xiaomi ukázala světu nový přístroj Redmi Note 2, který – tradičně – vzbudil velký zájem na domácím trhu i ve světě. Zdá se, že Xiaomi pro letošek ani zdaleka nekončí – na oficiálním fóru se totiž objevila pozvánka na 22. září, která láká na představení nového telefonu. Podle všeho bychom se měli dočkat již třetího modelu řady Mi4, tentokrát s označením Mi4c.

Pozvánka na představení Xiaomi Mi4c

xiaomi-mi4c teaser

Číňané zatím drží informace dokonale pod pokličkou, a tak nám zbývají pouze spekulace, které se ale povětšinou alespoň z větší části potvrdí. Mi4c by mělo na trh dorazit s 5″ Full HD displejem, šestijádrovým procesorem Snapdragon 808, 2GB RAM pamětí a novým konektorem USB typu C. Tak trochu přemýšlíme, kam se vlastně Xiaomi Mi4c zařadí s podobnou výbavou, kterou již nyní disponuje starší Xiaomi Mi4. Uvidíme, zda má čínský výrobce nějaké eso v rukávu, kterým nás přesvědčí.

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (36)