Xiaomi MI4: unikly technické parametry dle benchmarku AnTuTu

xiaomi_ico

Objevily se první informace o budoucí vlajkové lodi čínské společnosti Xiaomi, která je nyní lídrem na domácím trhu, kde předstihla Samsung i Apple. K úspěchu přispívá především cenová politika, neboť výrobce nabízí zařízení se špičkovými parametry za nepoměrně nižší ceny než konkurence.

Xiaomi MI4: unikly technické parametry dle benchmarku AnTuTu Xiaomi MI4: unikly technické parametry dle benchmarku AnTuTu

Nová vlajková loď se pravděpodobně bude jmenovat Xiaomi MI4 a tento týden jsme se dočkali prvního zajímavého úniku informací. Na webu se totiž objevil snímek z populárního benchmarku AnTuTu, ze kterého se dají vyčíst základní technické parametry. Novinka podle této zprávy bude mít následující hardware:

  • Procesor: čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon MSM8974AC (nejvýkonnější verze, která by měla být srdcem Samsungu Galaxy S5 či nástupce HTC One) na 2,46 GHz s grafickým akcelerátorem Adreno 330.
  • Operační paměť: 3 GB
  • Interní úložiště: 16 GB
  • Obrazovka: velikost není známa, rozlišení 1920 x 1080 obrazových bodů.
  • Fotoaparát: 13 Mpx
  • Přední kamera: 8 Mpx
  • Operační systém: Android 4.3

xiaomi-mi4-antutu-hero

V popisku je model označen jako označen jako Xiaomi MI4W. Ve hře je také varianta, že se nejedná o Xiaomi MI4, ale jde o aktualizovaný model MI3, který se bude jmenovat Xiaomi MI3S a měl by přijít v červnu tohoto roku. Tomu by odpovídala také verze operačního systému – přeci jen je velmi pravděpodobné, že “top model” pro letošní rok přijde s Androidem 4.4 KitKat – samozřejmě s derivátem MIUI.

Zdroje: 4PDA, GforGames, GizChina, Phone Arena.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)