Xiaomi Mi VR Play oficiálně představen. Čím zaujme?

Xiaomi Mi VR Play – nahled

Společnost Xiaomi je dobře známá nejen díky smartphonům, ale také díky široké škále ostatních zařízení, která spadají do nejrůznějších kategorií. Výjimkou tak nejsou produkty určené pro chytrou domácnost, sport nebo cestování. Nyní se portfolio čínského výrobce znovu rozroste, neboť došlo na oficiální představení VR headsetu Xiaomi Mi VR Play.

Xiaomi Mi VR Play

Xiaomi Mi VR Play

Při vývoji samotné konstrukce, dbali vývojáři především na pohodlí uživatele. Novince je tak vlastní odlehčená konstrukce, díky které bychom by mělo zůstat zachováno patřičné pohodlí také během delšího používání. Díky příjemnému pružnému materiálu navíc nebude docházet k nepříjemným otlakům a headset se tak skvěle dokáže přizpůsobit různým tvarům a velikostem hlavy.

Náš přístroj budeme moci pohodlně usadit do uzavíratelné kapsy, která pojme zařízení s úhlopříčkou displeje 4,7″ až 5,7″, na přední straně. Telefon následně bezdrátově spárujeme se samotným headsetem pomocí aplikace Mi VR app a vše bude připraveno. Kaňkou může být fakt, že Xiaomi již nyní avizuje větší dostupnost obsahu pro čínský trh.

Vlastnosti Xiaomi Mi VR Play:

  • Rozměry: 20 x 10 x 9 cm
  • Váha: 209 gramů
  • Dvojice bez odleskových čoček
  • Možnost sledování 2D a 3D obsahu
  • Příznivá cenovka
  • Dostupnost v několika barevných variantách

15520-e059764207227ce21f0a3d9737c4030a

Samotný headset se prozatím nachází ve fázi veřejného testování v Číně a o jeho dostupnosti pro zbytek světa prozatím nejsou známy žádné informace. Cenovka byla pro čínský trh stanovena na 7 amerických dolarů (cca. 169 Kč).

Uvítali byste VR headset od Xiaomi?

Zdroj: androidheadlines.com

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)