Xiaomi představilo nová bezdrátová sluchátka pro sportovce. Cena vás překvapí

Mi Sports Bluetooth Headset

Xiaomi se nezastavuje a chrlí nové a nové produkty. Nyní čínská společnost představila bezdrátová sluchátka Mi Sports Bluetooth Headset Youth Edition. Xiaomi už několik podobných sluchátek v nabídce má. Tato novinka se zaměřuje hlavně na nízkou cenou. v přepočtu s DPH stojí méně než 400 Kč.

Bezdrátová sluchátka Mi Sports Bluetooth Headset Youth Edition představena

A i když jsou cenově hodně atraktivní, tak to po stránce specifikací ani moc poznat nejde. Mají Bluetooth 4.1, který slouží k propojení s telefonem či jiným zařízením, ze kterého chcete pouštět hudbu. Dokážou si zapamatovat rovnou dva zdroje, mezi kterými můžete jednoduše přepínat, aniž byste museli řešit spárování. Nechybí mikrofon pro hovory. Sluchátka jsou vyrobena kombinací plastu a gumy. Díky tomu váží pouze 13,6 gramu.

Xiaomi-Mi-Sports-Bluetooth-Headset-Youth-Edition

Přímo na sluchátku je pak možnost přijmout hovor / stopnout hudbu a také ovládání hlasitosti. Nevadí jím ani déšť či pot, splňují certifikaci IP X4. Na závěr zde máme údaj o baterii, která má kapacitu 120 mAh. To je hodně dobrá kapacita, podle Xiaomi na jedno nabití vydrží až 11 hodin přehrávání. A kolik přesně za sluchátka zaplatíte? Prodej začal již v Číně, a to za 99 CNY, to je v přepočtu s DPH cca 392 Kč.

Líbí se vám tato levná bezdrátová sluchátka Xiaomi?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)