Xiaomi představilo ultra levný Mi Router 4C. Zaplatíte za něj méně než 400 Kč

xiaomi mi router 4C predstaveni

Společnost Xiaomi vydala svůj první router již v roce 2013. Od té doby už přišlo mnoho dalších modelů. Nyní se přichystal nový Mi Router 4C. Ten láká na extrémně nízkou cenu. V Číně stojí 99 juanů, to je v přepočtu s DPH 385 Kč. Co za tuto cenu dostanete?

Xiaomi Mi Router 4C láká hlavně svou nízkou cenou

Řada Xiaomi Mi Router je pro čínskou společnost hodně důležitá a může se chlubit skvělými prodeji. Ukazují to i data ze serveru Heureka, kde se Xiaomi Mi Router 3 objevuje na druhém místě v oblíbenosti. Před ním je pouze levnější router TP-Link. A něco nám říká, že jakmile přijde Mi Router 4C na trh, tak se brzy objeví na prvním místě, právě před TP-Linkem,  který má velmi podobnou cenu.

ultra levny xiaomi mi router 4C

Design Mi Router 4C se moc neliší od jiných routerů z této řady. Nechybí čtyři antény, podpora mobilní aplikace pro rychlejší ovládání, nebo 64MB interní paměť. Na další specifikace si bohužel musíme počkat ještě pár dnů, než se oficiálně dostane router v Číně do prodeje. Nicméně předchozí verze Mi Router 3C měla rychlost Wi-Fi přenosu až 300 Mb/s, 802.11b/g/n, 1x WAN, 2X LAN s rychlostí až 100 Mbit, šifrování WPA-PSK, WPA2-PSK a také QoS. Očekávat se tak dá minimálně vylepšení těchto specifikací.

Vlastníte již nějaký router od Xiaomi, nebo dávate přednost “tradičnějším” značkám?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)