Xiaomi Mi Power 2C je nová powerbanka s kapacitou 20 000 mAh

powerbanka mi power 2C

Xiaomi pokračuje v představování nových produktů, tentokrát se dostalo na powerbanku Mi Power 2C, která má kapacitu 20 000 mAh a podporuje také rychlé nabíjení Quick Charge 3.0.

Mi Power 2C spoléhá na nižší cenu

Velmi podobná powerbanka Mi Power 2 je již na trhu. Nově představená novinka však bude levnější, a to za zhruba 20 dolarů, u nás by se tak mohla prodávat za zhruba 600 až 700 Kč. Jak už jsme psali v úvodu, powerbanka podporuje rychlé nabíjení ve verzi Quick Charge 3.0. Nabití samotné powerbanky pak trvá s rychlou nabíječkou zhruba 8 hodin.

Podle Xiaomi si powerbanka udrží po 300 nabíjecích cyklech stále více jak 90% kapacity, podle toho tedy odhaduje společnost životnost na minimálně tři roky. V powerbance najdeme také různé ochrany, ať už proti přehřátí nebo ohledně napětí a proudu.

Na vrchní straně najdeme 4 LED diody, které ukazují, jak je powerbanka nabitá, dále má dva porty USB. Využívají se Li-Pol baterie s maximálním výstupem 5,1V / 3,6A. Nabíjet ale také půjde malé příslušenství, které vyžaduje nižší proud, jako jsou třeba různé chytré náramky a hodinky. Stačí jen zmáčknout dvakrát tlačítko napájení a mód powerbanky se přepne.

Partnerem zpráv o produktech Xiaomi je společnost Beryko.cz.

Používáte powerbanky často?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)