Xiaomi Mi Mix 2s s designem iPhone X? Realita je trochu jinde

xiaomi mi mix 2s fake telefon

Dnes se na internet dostaly snímky údajného chystaného modelu Xiaomi Mi Mix 2s, který měl mít výřez displeje jako Apple iPhone X. Informovaly o tom zahraniční ale i české servery. Jenže je tu malý problém, média “naletěla na špek” vtípku.

Xiaomi Mi Mix 2s neexistuje, jde o klasický model Mi Mix 2

Dnes měl jeden z trollů žně. Dokázal totiž dostat do světových médií fotografie údajně chystaného modelu Mi Mix 2s. Všimli si jej i některé české servery. Ve skutečnosti jde ale o klasický Xiaomi Mi Mix 2 se speciální aplikací, která imituje výřez displeje z iPhone X.

Před časem jsme o podobné aplikaci dokonce psali. Z jakéhokoliv Android telefonu si tak můžete během několika vteřin udělat vlastní iPhone X. Vyzkoušeli jsme to také, níže můžete vidět první “exkluzivní” fotografii OnePlus telefonu s výřezem displeje a dokonce i Androidem 8.1. Oproti výše ukázanému Xiaomi jsme také mírně rozmazali fotografii přesně tak, jak je u “leaknutých” fotografií zvykem. Zkrátka aby to vypadalo, že je telefon vyfocen ve spěchu.

oneplus 5 fake iphone x Náš pokus o vytvoření OnePlus telefonu s designem iPhone X

A proč to zmiňujeme? Pravě kvalita fotografií je jeden z dalších důvodů, jak se prozradilo, že se jedná o fake. Všimněte si také, že ani na jedné fotografii není vidět spodní hrana telefonu, a to z toho důvodu, že by šla vidět selfie kamera, která je na Mi Mix 2 umístěna netradičně dole.

[aps_product_sz id=”450643″]

Partnerem zpráv o produktech Xiaomi je společnost Beryko.cz.

Líbil by se vám takový Xiaomi telefon, který má výřez displeje jako iPhone X?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)