Xiaomi má nové chytré hodinky s LTE a fotoaparátem. Určeny jsou pro děti

xiaomi chytre hodinky deti lte fotoaparat

Xiaomi představilo nové chytré hodinky s názvem Mi Bunny Watch 3. Už podle názvu je jasné, že zde se soustředí hlavně na děti. Specifikace a výbava hodinek ale není vůbec špatná, spíše naopak. Vidět můžeme několik prvků, které nejsou u chytrých hodinek tak časté.

Xiaomi Mi Bunny Watch 3 mají kameru, LTE i AMOLED displej

Do těchto nových hodinek se dá vložit nanoSIM karta, rozumí si s LTE sítěmi. Další nezvyklou součástí je 2 MPx fotoaparát, ke kterému se zatím ví to, že bude spojen s aplikací, která dokáže rozeznat rostliny, na které děti ukážou. Hodinky používají AMOLED displej s rozlišením 320 x 360 pixelů, velikost displeje je 1,41 palce a chrání jej 2,5D zaoblené sklo Gorilla Glass.

Zajímavá je také hmotnost těchto hodinek, váží pouhých 51 gramů. Baterie by měla vydržet 30 hodin používání, kompletní nabití hodinek pak má proběhnout za 50 minut. Hodinky splňují certifikaci IPX7, takže vydrží třeba opláchnutí rukou nebo ponoření na krátkou dobu. Poslední zajímavou funkcí je podpora GPS/A-GPS a zároveň možnost spárování s aplikací v mobilu. Cena těchto chytrých hodinek začíná v Číně na částce 599 CNY, to je v přepočtu s DPH 2 350 Kč.

Jak se vám líbí výbava těchto chytrých hodinek od Xiaomi?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)