Xiaomi Mi A1 už funguje na poslední verzi Android 8.1 Oreo. Jaké jsou novinky?

xiaomi mi a1 aktualizace oreo 8.1

Xiaomi Mi A1 je hodně oblíbený telefon, který kombinuje kvalitní zpracování a hardware Xiaomi a čistý Android společnosti Google. Nově už tento telefon funguje na poslední stabilní verzi Androidu. A to 8.1 Oreo. Jaké novinky aktualizace přináší?

Android 8.1 Oreo vychází na Xiaomi Mi A1

U Xiaomi Mi A1 byly slíbeny rychlé aktualizace, což je hodně subjektivní. Pokud to vezmeme v porovnání s ostatními Xiaomi telefony, tak jsou rychlé, na druhou stranu stále zaostávají za mnoha telefony jiných značek. A to i v podobné cenové kategorii. Android 8 Oreo přišel na tento telefon na začátku roku 2018, kousek za polovinou roku přichází poslední stabilní verze Android 8.1 Oreo.

Aktualizace přichází rovnou s červnovou bezpečnostní aktualizací. Velikost ke stažení je 1,15 GB. Mezi další novinky patří úprava ikony zapínacího tlačítko, mírně se upravil launcher. V neposlední řadě se také upravuje barevné schéma systému podle barvy tapety, přidán byl také indikátor baterie pro Bluetooth zařízení. Lidé v zahraničí také hlásí, že se upravila kvalita zvuku.

Bohužel aktualizace není zcela bezchybná. Majitelé, kteří už aktualizovali na Android 8.1 Oreo hlásí, že se jím vymazala historie SMS zpráv. Pokud tedy chcete aktualizaci stahovat, doporučujeme si zálohovat SMS zprávy.

[aps_product_sz id=”451663″]

Máte již Xiaomi Mi A1 aktualizován na Android 8.1 Oreo? Jak jste s aktualizací zatím spokojení?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)