Jak vypadá Windows 10 na telefonu Xiaomi Mi 4 původně s Androidem?

mi-4-on-windows-10

O tom, že společnost Microsoft experimentuje na telefonu Xiaomi Mi 4, kde testuje svůj systém Windows 10, jsme vás již informovali. V té době bylo k dispozici pouze pár obrázků, které zachycovaly model Xiaomi Mi 4 se systémem Windows 10. Dnes se můžeme ještě více přiblížit představě, jak to vše vypadá a funguje v praxi – na internetu se totiž objevilo video s touto kombinací systému od Microsoftu a telefonu, který byl původně představen s Androidem. Posuďte sami.

Windows 10 Mobile running on Android phone

Windows 10 Mobile running on Android phone

xiaomi-mi4-windows 10

Microsoft se tímto krokem snaží přesvědčit uživatele, kteří dosud používají Android, aby přešli na zmíněný systém Windows 10. Prozatím je toto testování určeno jen pro hrstku uživatelů a zatím nevíme, jaké budou další plány této společnosti. Jisté je jen to, že Xiaomi nemá s tímto testováním nic společného a vše je v režii Microsoftu, což vyjasnil Hugo Barra.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (30)