Xiaomi Mi 4 v předprodeji v Itálii. Dostupnost již v srpnu

Xiaomi-Mi4-specs-photos-and-everything-you-need-to-know-07

S příchodem nového přístroje Xiaomi Mi 4 přišla vlna nadšení a povyku, neboť čínský výrobce opět představil telefon se skvělým hardwarem, designem a za velmi lidovou cenu. Po vzoru předchozího modelu však přichází také obavy, jak to bude s dostupností Xiaomi Mi 4 pro evropský trh. Dobrá zpráva přichází z Itálie, kde je díky místnímu distributorovi již nyní možné předobjednat telefon Xiaomi Mi 4 za 394,9 euro (cca 10 900 Kč) a dostupnost je plánována na srpen. Tou horší zůstává, že se jedná o 3G variantu s 16GB pamětí, na LTE tedy rovnou zapomeňte.

xiaomi mi 4 italy

Xiaomi Mi 4 s LTE v nedohlednu

Pokud byste se i s absencí LTE smířili, stále to neznamená, že můžete Xiaomi Mi 4 z Itálie jednoduše objednat. Eshop totiž rozesílá telefony Xiaomi Mi 4 pouze na italské adresy, takže byste museli využít některou ze služeb dodatečného odesílání do ČR či známého v Itálii. I tak to ale díky této zprávě vypadá, že se Xiaomi tentokrát s distribucí svého telefonu zlepšilo a že si možná užijeme modelu Xiaomi Mi 4 dříve, než jsme si před vydáním mysleli. Horší osud nejspíše potká verze s LTE, ale o použití LTE na našem území by se také dala vést dlouhá diskuze.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Nexus7

Nexus 7 16 GB v předprodeji za 6 390,-!

Zprávičky Atomcz Atomcz
1 min. uložit na později

Komentáře (38)