Xiaomi Hey+ představen: Levný náramek s lepšími parametry než Mi Band 3

xiaomi hey+ chytry naramek

Xiaomi Hey+ se z ničeho nic představil na stránce Youpin, což je crowdfundingová služba pro nové výrobky. Pokud zde uspějí, tak je Xiaomi začne prodávat. A novinka Xiaomi Hey+ uspěla. Není se čemu divit, tento nový chytrý náramek má v podstatě identickou cenu jako Xiaomi Mi Band 3, ale může se pochlubit lepšími parametry.

Xiaomi Hey+ se může stát větším hitem jak Mi Band 3

Cena tohoto nového chytrého náramku je 229 čínských juanů, to je v přepočtu s DPH cca 900 Kč. To je v podstatě identická cena, se kterou startoval náramek Mi Band 3. A není se čemu divit, s tímto náramkem má hodně společného, nicméně v několika parametrech je na tom lépe.

Xiaomi Black Plus NFC – Smartband Hey+ New gadget from Xiaomi with support NFC .

Xiaomi Black Plus NFC - Smartband Hey+ New gadget from Xiaomi with support NFC .

Jednak velikost displeje je 0,95 palce, což je o cca dvě desetiny více než u Mi Band 3. Dále má i lepší rozlišení 240 x 120 pixelů. Opět se využívá AMOLED panel, který je ale tentokrát barevný. Existovat bude i ve verzi s NFC, akorát se tu opět nedá čekat podpora Google Pay, ale pouze lokálních služeb v Číně.

Dále samozřejmě zaznamenává kroky, spálené kalorie, spánek, základní měření sportů a fitness funkce. Zobrazit na displeji dokáže až 10 hovorů a 10 notifikací, kde každý notifikace může mít až 300 slov. Výdrž baterie má být zhruba 18 dní na jedno nabití, kapacitu má 120 mAh. Propojení s telefonem probíhá pomocí Bluetooth 4.2 a aplikaci MiFit.

Jak se vám líbí tento chytrý náramek od Xiaomi?

Zdroj: c.mi.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)