Xiaomi má v Evropě velké plány: Mi 7 Lite, Mi Mix 3S, Redmi 6 a další

xiaomi mi mix 7 lite evropa telefony

Xiaomi se ve velkém rozšiřuje do Evropy, to ukazují i data z posledního čtvrtletí, kdy čínskému Xiaomi patří v dodávkách telefonů čtvrté místo. A jak to vypadá, Xiaomi má i nadále s Evropou velké plány, alespoň tak to ukazuje nový seznam telefonů, který se dostal na internet. Mezi nimi se nachází třeba i Mi 7 Lite, Mi Mix 3S nebo Redmi 6.

Nové EEC certifikace odhalily Mi 7 Lite, Mi Mix 3S nebo Redmi 6

Seznam telefonů se objevil u komise EEC, která má na starost některé evropské státy. Zajímavé je, že datum platnosti certifikátu je až v roce 2023, to znamená, že část telefonů z tohoto seznamu se objeví na trhu až hodně později. Několik telefonů ze seznamu již také vyšlo.

Xiaomi Mi 7 se má představit již za pár dní, což není žádné překvapení. Úniky a spekulace k tomuto telefonu se objevují neustále. Co už je ale zajímavé, je Xiaomi Mi 7 Lite, o kterém jsme dříve nevěděli. Na seznamu se také objevilo Xiaomi Mi Mix 3S, takže to vypadá, že TOP řada bude pokračovat i nadále.

nove xiaomi telefony, mi 7 lite, mi mix 3s evropa

Zároveň to vypadá, že se chystá nová Mi řada, ta se má nazývat Mi S. Telefony Mi S1, Mi S2, Mi S3 byly v certifikaci zmíněny. Zároveň mají přijít telefony Redmi S1 a Redmi S3, ty tak doplní Redmi S2, který se nedávno představil. U Redmi ještě chvíli zůstaneme, chystat se mají telefony Redmi A1, Redmi A2 a také pokračování Redmi Note 6, Redmi Note 6A, Redmi Note 6A Prime, Redmi Note 6 Prime, Redmi 6 Plus a Redmi 6A Plus.

Jak tedy můžeme vidět, Xiaomi toho chystá opravdu hodně. Teď jen věříme, že se tyto modely rozprostřou až do toho roku 2023, jinak se může stát, že v modelech začnou velké zmatky. Už nyní to není ideální a mnoho levných Xiaomi telefonů je hodně podobných.

Myslíte si, že se Xiaomi bude v Evropě dařit i v dalších letech?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)