Nová verze Windows přidává propojení s Androidem

windows propojeni s androidem

Nová verze Windows 10 Insider Preview má novou, hodně zajímavou funkci. Přidává se propojení s Androidem. Prozatím toho propojení moc nepřináší, ale to se má v budoucnosti změnit.

Propojení s Androidem je jednoduché

Nově se ve Windows 10 objeví v nastavení položka “Telefon”. Pomocí ní půjde propojit počítač s Android nebo iOS telefony. Jedná se stále o testovací funkci, která je dostupná pro uživatele Insider Preview, nicméně je dobré vědět, že Microsoft po fiasku s mobilními Windows, nezavrhl telefony.

propojeni s androidem

Jakmile se telefon propojí s počítačem, budou se dát posílat odkazy z telefonu do počítače. A to buď ihned, nebo jakmile se dostanete k počítači. K propojení je také potřeba Microsoft účet. Prozatím se nejedná o převratnou funkci, nicméně jedná se pouze o první krok a v budoucnu by se měly objevit mnohem zajímavější funkce. Například by se mohly propojit notifikace, SMS apod. Možností je mnoho, stačí vidět služby jako join nebo Pushbullet, které se právě na propojení různých zařízení specializují.

Těšíte se na to, až tato funkce od Microsoftu dostane více možností?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)