WhatsApp chystá videohovory, byl spuštěn jeho betatest

WhatsApp videohovory

Vzhledem k tomu, že aplikace WhatsApp, která je povážována za jednozo z nejlepších klientů sloužící pro internetovou komunikaci, doposud nezvládá uskutečnit plnohodnotnuý videohovor. Již delší dobou však internetem kolují zvěsti o tom, že tato funkce je ve vývoji a v budoucnu se jí všichni uživatelé dočkají. Nyní je příchod této novinky znovu o krůček blíže, neboť řada uživatelů, kteří se aktivně účastní betatestů hlásí, že v poslední verzi se objevila funkce videohovorů.

WhatsApp s poslední betaverzí přináší videohovory

WhatsApp beta

Ta se nově ukrývá pod klasickým tlačítkem pro hlasové hovory. Po jeho rozkliknutí se nám tak dostane pohled na dvojici možností. Tou první jsou důvěrně známé hlasové hovory, jenž nejsou nikterak doplněny o obrazobý materiál.

WhatsApp videohovory

Daleko zajímavěji tak působí druhá možnost pojmenovaná “Video Call”. Samotný název je v tomto případě všeříkající a po jejím zvolení si tak oba volající budou moci vychutnat hlas doplněný o video s tváří druhé strany. Jak již bylo řečeno, novinka je prozatím dostupná pouze v nejnovější verzi určené pro betatestery. Přesné datum uvolnění finální verze pro veřejnost prozatím není známé, ale všechna fakta nasvědčují tomu, že nebudeme nuceni čekat dalších 6 měsíců, po kterých je novinka údajně ve vývoji.

Těšíte se na příchod podpory videohovorů do internetového klienta WhatsApp?

Zdroj: androidauthority.com

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
6 skrytých funkcí Facebook Messenger

6 skrytých funkcí Facebook Messenger #1

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (2)