WhatsApp nabízí barevné statusy stejně jako Facebook

whatsapp-nabizi-barevne-statusy-facebook-instagram

Od poslední aktualizace aplikace WhatsApp nabízí stejné funkce jako například Facebook nebo Snapchat. Uživatelé nyní mohou napsat svůj status, pořídit k němu fotku či video, zvolit barevné pozadí a doeditovat zbytek podle nálady.

WhatsApp nabízí to samé, co jsme viděli už u konkurence

Poslední aktualizace WhatAppu nabídla jednu funkci, kterou už jsme mohli vidět u konkurence. WhatsApp si nejvíce zakládá na svém důsledném přístupu k soukromí. Nyní se však uživatelé této aplikace mohou více otevřít světu, respektive svým kontaktům.

Uživatelé nyní mohou napsat svůj status, podobně jako to má Facebook ve funkci „můj den“ nebo Snapchat či Instagram. Jako pozadí zprávy jste doposud mohli použít pouze fotky či video. Nyní můžete přidat i jakékoliv jednobarevné pozadí.

whatsapp-nabizi-barevne-statusy-facebook-snapchat

Statusy fungují stejně jako na Facebooku nebo Instagramu; jednoduše zmizí po 24 hodinách. Aplikace tak nezaostává ve funkcích oproti svým konkurentům. Otázkou však není proč, ale zda o to uživatelé vůbec stojí, když si jsou všechny aplikace veskrze podobné.

[appbox googleplay com.whatsapp&hl=cs]

Využíváte statusy na WhatsAppu?

Zdroj: engadget.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

WhatsApp

WhatsApp: Pište si zadarmo!

Blog David Doskočil David Doskočil
3 min. uložit na později

Komentáře (4)