WhatsApp se dohodl s Googlem: Nově se nabídne neomezená záloha zdarma

whatsapp google disk zruseni limitu záloha

Facebook, respektive WhatsApp se domluvil se společností Google na zajímavé dohodě,  která potěší každého uživatele WhatsApp. Záloha na Google Disk se již nebude počítat do vašeho limitu úložiště. Od 12. listopadu tato novinka startuje. Je proto dobrý důvod, o kterém si povíme více níže.

Nová dohoda WhatsApp a Google ruší limity úložiště pro zálohu

Jak už jsme psali o odstavec více, novinka startuje až 12. listopadu, některým uživatelům může být aktivována dříve. Tohle datum je však důležité z toho důvodu, že zálohy, které nebyly aktualizovány déle než rok, budou z úložiště automaticky smazány. Pokud o tato data nechcete přijít,  musíte si do 12. listopadu zálohovat WhatsApp ručně.

whatsapp google disk oznameni limit

Samozřejmě je potřeba být v telefonu přihlášený Google účtem a také potřebujete dostatek místa v telefonu pro ruční zálohu. Následně stačí jít do nastavení WhatsApp – Chat – Záloha chatu – Záloha na Google Disk. Na závěr ještě musíme dodat, že vše, co z WhatsApp zálohujete na Google Disk, už není chráněno End-to-End šifrováním.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Používáte WhatsApp? Využijete tuto novinku?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (2)