Mobilní hru Westworld již můžete zdarma stahovat: Vytvořte si vlastní zábavní park

westworld android ios hra

Druhá série úspěšného seriálu Westworld se blíží do finále a doprovodí ji i mobilní hra se stejným názvem. Ta konečně dnešním dnem vychází a každý si tak může vytvořit vlastní zábavní park budoucnosti.

Westworld můžete stahovat na Android i iOS

Podle oficiálních informací hra vychází až za dva dny. Nicméně na některých trzích se dočkala předčasného vydání. Dobrou zprávou je, že Česko mezi nimi najdeme také. Hra je zdarma s mikrotransakcemi, které se můžou vyšplhat až do částky 2 699 Kč za položku.

Westworld Mobile Launch Trailer

Westworld Mobile Launch Trailer

A co ve hře vlastně děláte? Stavíte si a následně hlavně dohlížíte na vlastní zábavní park. Nejprve se musíte rozhodnout jaké budovy postavíte, následně je můžete vylepšovat a samozřejmě do nich odesíláte “výtvory”. Za hrou stojí studio Montreal Behaviour Interactive.

Zajímavé je to, že spolupracovali na tvorbě mobilní hry Fallout Shelter a pokud se podíváte na tyto dvě hry, tak vidíte, že jsou si hodně podobné. Dá se tak očekávat, že Westworld bude mít hodně podobné funkce s tím rozdílem, že zde nepřežíváte v pustině, ale řídíte park. Při spuštění je k dispozici celkem 170 výtvorů, které se dají vylepšovat. Každý přináší určité bonusy, které využijete při provozování parku.

[appbox googleplay com.wb.goog.westworld]

Sledujete Westworld? Vyzkoušeli jste již mobilní hru?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Hry Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později
poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (3)