Mobilní hra Westworld už je na Google Play. Předregistrací získáte bonusy

westworld android ios

Westworld se vrátil na obrazovky v roce 2016, kdy HBO vytvořilo seriál, který byl inspirován filmem z roku 1973. Ihned se stal hitem, a to i třeba díky hvězdnému obsazení, kde si jednu z hlavních rolí zahráli Anthony Hopkins nebo Ed Harris. Druhá série je plánována na letošní rok. Doprovodí ji i mobilní hra Westworld, která vychází již za měsíc na Android i iOS.

Mobilní hra Westworld připomíná Fallout Shelter či This War of Mine

Poprvé se o mobilní hře Westworld začalo mluvit v lednu, uběhlo pár měsíců a dnes již máme celou řadu informací a datum vydání, které je plánováno na duben. Hra je již nyní dostupná na Google Play, kde se každý může předregistrovat. Pokud to tak uděláte, tak při vydání obdržíte bonusy do hry. Ty se budou zvyšovat podle toho, kolik lidí se celkem registruje.

westworld mobilni hra

Hru vyvíjí studio Behaviour Interactive. Stylem a ovládáním připomíná Fallout Shelter nebo This War of Mine. Úkolem hráče je postavit a udržovat park, splnit “první poslední” pro návštěvníky. A samozřejmě hra se vám to bude znepříjemnit různými problémy, které budete muset řešit. Hra má zároveň i zajímavou kreslenou grafiku.

[appbox googleplay com.wb.goog.westworld]

Sledujete seriál Westworld? Vyzkoušíte si hru?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Hry Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později
poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (0)