Webový klient pro Google Allo přijde do dvou měsíců

webovy klient Allo

Už je to přesně rok, co byl odhalena další chatovací aplikace od Googlu. Na Allo se ale ihned od začátku strhla vlna kritiky. A to například kvůli tomu, že nemá webový klient, takže posílat zprávy jdou pouze přes mobilní aplikaci. To by se ale do dvou měsíců mělo změnit.

Více jak rok po představení přijde i webový klient pro Allo

Poprvé jsme mohli vidět Allo na Google I/O 2016, po několika měsících od vydání jsme se poprvé dozvěděli, že se chystá i webový klient. Nyní známe i předběžní vydání. Spekulovalo se o tom, že by to mohlo být na právě probíhajícím Google I/O 2017. Viceprezident společnosti Google Nick Fox to ale odmítl a na svém Twitter účtu prozradil, že klient přijde do dvou měsíců.

Mnoho lidí na tuto funkci čeká i z toho důvodu, že budou mít Google Assistant na počítači, takže pro využití nebudete muset používat ani chatovací funkce, které Allo nabízí. Nick Fox, viceprezident Googlu řekl, že klienta testuje každý den a je podle něj výborný. Což samozřejmě nic neznamená, když slova říká jeden z lidí, který stojí za Allo.

Plánujete používat Allo s webovým klientem?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (2)