WebExpo UNLEASHED 2013 aneb závody kuliček Sphero, freestyle rap a Stand Up Comedy

webexpo unleashed cover

Minulou sobotu večer se v pražském P.M. Clubu konala závěrečná párty konference WebExpo Prague 2013. Jako obvykle jsme na akci takovéhoto formátu nemohli chybět. Potkat jste nás mohli v prvním patře klubu hned vedle baru. Zde probíhaly neúprosné závody s kuličkami Sphero v našem labyrintu. Závodníci měli dvě možnosti, jak vyhrát některou z mnoha drobných cen.  Pokud k našemu stánku dorazil pouze jednotlivec, který měl zájem o některou z výher, musel projet bludištěm bez jediného zaváhání. Druhá možnost, jak získat např. tričko s logem Google+, byla přivést si soupeře a potrápit kuličky v nervy drásajícím závodě start-cíl. Závod si vyzkoušelo více jak 50 soutěžících, mezi kterými nechyběly ani dámy, které velice ocenily možnost přizpůsobení barvy Sphero podle oblíbené barvy nebo aktuálního outfitu. Sem tam se mezi návštěvníky vznesla i kvadrokoptéra AR Drone 2.0.

WebExpo Party (5)

???????????????????????????????

Na Párty probíhal i další program. Vše začalo v 19 hodin rautem v přízemní části klubu, poté následovalo vystoupení freestyle raperky Sharkass, která svým bezprostředním přístupem přivedla do rozpaků nejednoho “ajťáka”. Večer pokračoval vystoupením výborných Stand Up bavičů z české i slovenské republiky a pak už se dveře otevřely zábavě bez rozvrhu. 

???????????????????????????????

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Párty byla velice povedená a pohybovala se na ní spousta zajímavých lidí z české mobilní, internetové a start-up scény. Aby ne, pořádána byla totiž technologickým inkubátorem pro projekty ve fázi Start-Up, společností Node5. Zde se můžete podívat, jak byli účastníci konference lákáni na závěrečnou párty.

Node5 Presents: Webexpo Unleashed – Teaser

Node5 Presents: Webexpo Unleashed - Teaser

Pokud se chcete také potkat se zajímavými lidmi z firem pohybujících se na českém trhu mobilních technologií, neváhejte a přijďte se podívat na naši Android Roadshow 2013. Nejbližší termín se neodvratitelně blíží. Uvidíme se 28. 9. 2013 v Ostravě. A nezapomeňte se zaregistrovat. :)

Ondřej Mika
O Autorovi - Ondřej Mika

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

mapa_praha

Android RoadShow 2012 – Praha 23. 6. 2012

Články Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později
Obecna řada3 – Android RoadShow 2012 Praha

Android RoadShow Praha 2012 – shrnutí

Články Jan Dolejš Jan Dolejš
5 min. uložit na později

Komentáře (2)