Navigace Waze pro Android Auto je za rohem

waze pro android auto

Už jsou to téměř dva měsíce od doby, kdy se oznámila betaverze navigace Waze pro Android Auto. Nyní uživatelům Waze Beta programu přišel email, který mimo jiné říká, že podpora Android Auto je již za rohem.

Waze pro Android Auto dostane brzy betaverzi

První informace o betaverzi Waze pro Android Auto se objevila před dvěma měsíci. Poprvé se odeslal mail účastníkům beta programu. Nyní začínají lidé dostávat nový email. Ten se zaměřuje na pokyny, jak betaverzi používat a co je k ní potřeba.

waze_android_auto_ico

Obsahuje i zajímavé informace o tom, že například k použití Waze v Android Auto je potřeba vozidlo s podporou Android Auto, nestačí pouze nainstalovaná aplikace v telefonu a použití jako displej. Všechny betaverze se budou instalovat přes Google Play obchod, zpětná vazba následně bude prováděna přes Centercode. K fungování bude potřeba alespoň telefon, na kterém běží Android Lollipop.

[appbox googleplay com.waze]

Využíváte Android Auto? Těšíte se na integraci Waze?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)