Wallpaper Generator: Vytvořte si tapetu na míru

wallpaper generator

Různých tapet na ozvláštnění plochy telefonu se zkrátka nelze nabažit. Obrázek z internetu umí stáhnout zřejmě každý, co si ale tapetu upravit podle vlastního gusta? Aplikace Wallpaper Generator nabízí několik moderních kategorií minimalistických a interaktivních tapet, které můžete jednoduše dotvořit sami. Bez složitého editování a zbytečně ztraceného času.

Wallpaper Generator zabaví a přizpůsobí tapetu přesně vaší obrazovce

Zbrusu nová aplikace Wallpaper Generator poskytne hned pět sad různých tapet minimalistického stylu. Lze vybírat z oblíbeného Material designu, průhledných obrazců či noční oblohy. Zde ale nabídka nekončí – každá jedna tapeta má nespočet variací, jež se odvíjejí od vaší představivosti. Volnou ruku vám povedená aplikace na generování tapet sice tak úplně nedá, možností je i tak mnoho.

Hlavním a netypickým prvkem tvoření pozadí ve Wallpaper Generator je možnost jakkoli pohybovat s objekty na obrazovce. Je libo lodičku více doprava? Žádný problém. Nebo celý obraz vyžaduje k dokonalosti posunutí oceánu a vln? Rovněž žádný problém. Hýbat lze i geometrickými prvky v sadě s Material designem, kterým i pohodlně změnítu bravy. To se neděje pomocí klasické palety, nýbrž přetahováním ukazatele intenzity a odstínů.

Tvořit nemusíte, aplikace si poradí i sama

Pokud se náhodou nechcete v obrazcích šťourat, aplikace bude tapetu náhodně generovat za vás. Tu nejlepší pak můžete označit hvězdičkou a uložit na později nebo ji rovnou z aplikace nastavit jako tapetu. Rozhodně je z čeho vybírat a netypický koncept tvoření tapetám svědčí – objekty lze totiž na míru přizpůsobit vaší ploše a widgetům tak, aby se nepřekrývaly. Vámi vytvořené konstelace se samy uloží pod My Wallpapers a budou vám kdykoli k dispozici pro pozdější použití.

Wallpaper Generator vás bude stát přesně nic, kvůli čemuž se na úvodní obrazovce objevuje lišta s reklamou. Při tvorbě však nezavazí. Aplikace bude nadále růst a dočká se nových funkcí a nastavení. Neváhejte novinku vyzkoušet a podělit se s námi o názor!

[appbox googleplay com.elisoft.wallpapergenerator]

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)