Vyzkoušejte nový launcher Google Experience z Androidu 4.4 KitKat!

gel_ico

Jednou z mnoha novinek, včera představeného, Androidu 4.4 KitKat je nový launcher (aplikace, starající se o správu domovských obrazovek a seznam nainstalovaných programů). O tom, jaké novinky přináší, jsme psali v polovině října ve článku Co přinese Google Experience – nový launcher pro Android 4.4 KitKat? Dnes už nemusíte zůstávat jen u teoretického popisu, neboť si tento launcher můžete stáhnout a nainstalovat.

Vyzkoušejte nový launcher Google Experience z Androidu 4.4 KitKat! Vyzkoušejte nový launcher Google Experience z Androidu 4.4 KitKat!

Aplikace byly vypreparovány z továrního image, pocházejícího z Nexu 5. Ke zprovoznění “Google Experience” budete potřebovat následující tři soubory:

V případě, že narazíte na pády při pokusu o vyhledávání, můžete zkusit tip, doporučený redaktorem serveru Phandroid – v nastavení hlasu změnit jazyk na jiný a poté zpět na původní.

Upozorňujeme, že instalace na nekompatibilní hardware může způsobit vážné problémy, proto doporučujeme zkoušet Google Experience pouze na zařízeních určených k testování. Ostatně zkušenosti uživatelů, kteří uvedené aplikace nainstalovali, nejsou právě pozitivní – majitel Samsungu Galaxy SIII například hlásí, že přišel o práva roota, další si stěžují na potíže při vykreslování, pády a jiné chyby. Zprávy o úspěšné instalaci a fungování přicházejí nejčastěji z řad majitelů Nexů 4, 7 a 10 s Androidem 4.3, nicméně i v těchto případech mají často potíže s nefunkčním vyhledáváním.

Představení nového launcheru můžete vidět na následujícím videu.

Google Experience Launcher First Look and Download!

Google Experience Launcher First Look and Download!

Zdroje: Phandroid, Talk Android, Android SPIN, XDA Developers a Technocular.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)