Vadí vám výřez v displeji? Může to být i horší, jak ukázal Huawei

vyrez v displeji dira huawei

Výřez v displeji je jen dočasné řešení, než se technologie dostane tak daleko, aby mohli výrobci telefonů tvořit opravdové bezrámečkové telefony. Vivo a Oppo se rozhodli jít cestou s vysunovacími fotoaparáty. Samsung zatím na výřez nepřešel a Huawei už představil mnoho telefonů s výřezem. Brzy se ale můžou posunout dále a spíše horší cestou. Podle korejských médii plánuje Huawei nahradit výřez doslova dírou v displeji.

Ukončí nový telefon společnosti Huawei výřez v displeji?

Korejská média v těchto dnech přinesla zprávu o tom, že Huawei chystá 6,39 palců velký smartphone, který má podivný design. Tou nejpodivnější věcí je díra v displeji. Přesněji řečeno jde stále o výřez, akorát je ze všech stran obehnán displejem. Do této díry se vloží selfie kamera. Jde o poměrně podivné řešení.  Nezískáte o mnoho více místa, než kdyby se použil podobný výřez jako třeba u Essential Phone.

huawei vyrez v displeji dira nahrada

Navíc by se mohly objevit problémy s aplikacemi, který by si nemusely poradit s novým prvkem. Není také jasné, jak přesně chtějí využít prostor navíc. Jednou z možností je samozřejmě to, že se Huawei bude chlubit poměrem displeje k tělu telefonu. Ze zprávy jsme se dále dozvěděli, že telefon má mít 6,39 palců velký displej a na trh má být uveden v Q4 2018. To odpovídá i dříve uniklým plánům společnosti Huawei.

Líbí se vám tohle řešení, nebo vám přijde výřez lepší?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)