Výřez chystaného OnePlus 6 půjde schovat, potvrdil šéf společnosti

Oneplus-6-vyrez-schovany

O výřezu v displejích už se toho napsalo hodně, vidět jsme jej mohli v Essential Phone, iPhone X, Asus ZenFone 5, Huawei P20 atd. Zkrátka většina nových telefonů přechází na výřez, mezi nimi i OnePlus. Jejich chystaný model OnePlus 6 obdrží také vykrojený displej. Šéf společnosti Pete Lau nyní potvrdil jednu zajímavou funkci, kterou jsme nedávno mohli vidět i na Huawei P20 Pro.

Výřez v OnePlus 6 si jednoduše schováte

Jak jsme před pár dny informovali, u Huawei P20 Pro si můžete výřez či v jejich případě zářez elegantně schovat. A to tak, že se aktivuje černá notifikační lišta a vykrojení tak splyne s okolím. A něco podobného obdrží také OnePlus 6.

oneplus 6 vyrez displej

Šéf společnosti Pete Lau nejprve řekl, že o této funkci vůbec nepřemýšleli a chtěli se zaměřit na využití displeje kolem výřezu. Jenže s tím, jak lidé hlasitě reagovali na chystané vykrojení displeje u nového OnePlus telefonu, rozhodli se tuto funkci nabídnout.

Nebude ale dostupná hned se spuštěním, nabídnou již až s první aktualizací po vydání OnePlus 6. Dá se očekávat, že podobné řešení nabídnou v budoucnu i další výrobci, jelikož podobně jako odstranění 3,5mm jacku, i výřez v displeji schytává v komunitě uživatelů hlavně negativní reakce.

Přijde vám toto řešení dostatečné?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)