Vylezte z ulity a pusťte se dál!

okna dokořan

Komerční článek:

Vyvíjíte aplikace pro Android? Nebo už máte nějakou hotovou? A chcete se s ní pochlubit a zasáhnout s ní víc lidí? Zkuste něco nového.

Společnost Microsoft na přelomu roku vyhlásila soutěž pro všechny šikovné vývojáře a každý měsíc rozdává kromě milých a praktických odměn také nadupané tablety.

Podmínky jsou velmi prosté – vezměte svoji Android aplikaci a přepište ji pro platformu Microsoft, tj. buďto pro Windows Phone nebo Windows 8. Je pro to mnoho důvodů – počínaje snadným vývojem a širokou uživatelskou základnou konče. Vždyť za uplynulé období se prodalo přes 100 milionů licencí Windows 8 a samotný Windows Phone už překročil 10% hranici zastoupení na trhu.

Vysoké výdělky, pružná volba peněžního modelu, transparentní schvalování aplikace a přehledné statistiky na Windows Store patří mezi největší výhody platformy a tím pádem i soutěže. A pak samozřejmě také ceny – každý měsíc soutěžíte o propagaci své aplikace a o tablet Acer Iconia Tab W510 (či novější). Hlavní cenou je pak cesta na konferenci TechEd Europe 2014 včetně vstupenky a ubytování. Soutěž má šest kol a běží do konce března, tak na co ještě čekáte?

hpb-ls

Komerční článek:

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (22)