Vyhlášení: soutěž o Samsung Galaxy S DUOS S7562 a další super ceny

Samsung-S7562-Galaxy-S-Duos

Spolu s naším partnerem, společností Sunnysoft, jsme si pro Vás připravili soutěž, která měla za úkol zpříjemnit vánoční období, neboť jste se mohli stát majiteli přístroje Samsung Galaxy S DUOS nebo dalších hodnotných cen. Vaším úkolem bylo správně zodpovědět 7 soutěžních otázek, čímž jste si zároveň osvěžili své znalosti z oblasti mobilních telefonů. A kdo z Vás se stal šťastným výhercem?

Jak jsme soutěžili?

Poprvé jste se o naší soutěži mohli dozvědět 29. 10. 2012, kdy vyšel úvodní článek. Pro zařazení do slosování bylo zapotřebí vyplnit formulář a správně zodpovědět sedm soutěžních otázek, které se týkaly mobilního přístroje Samsung Galaxy S DUOS a společnosti Sunnysoft.  Poslední možnost hlasovat utichla v pondělí  5. 11. 2012 vteřinu před půlnocí, tedy v 23:59. Ze správně tipujících čtenářů bylo náhodně zvoleno sedm šťastlivců, kteří si obohatí své letošní Vánoce. Pravidla soutěže naleznete zde.

O co jsme soutěžili?

Hodnotné ceny do soutěže věnovala společnost Sunnysoft, s. r. o., díky které si ten nejšťastnější z Vás odnesl špičkový přístroj Samsung Galaxy S DUOS S7562, na dalších 6 výherců pak čekají hodnotné ceny v podobě příslušenství k mobilním telefonům v hodnotě více než 11 000 Kč.

Jaké byly správné odpovědi vztažené k Samsung Galaxy S DUOS?

1. Jak velký displej má tento telefon?

  • 4 palce

2. Pro kolik SIM karet je určen tento telefon od Samsungu?

  •  2 SIM

3. Z jakého materiálu je vyroben zadní kryt tohoto modelu?

  •  Plast

4. Jakou funkci nenajdeme u tohoto modelu?

  •  NFC

5. Z jaké země pochází Samsung, výrobce tohoto telefonu?

  •  Jižní Korea

6. Kolik různého originálního příslušenství má Sunnysoft v nabídce pro tento smartphone?

  •  Více než 20

7.  Obchod Sunnysoft poskytuje dopravu zdarma, když:

  •  Koupíte 3 a více produktů i drobností

Seznam výherců a ceny

1. místo –  Samsung Galaxy S DUOS – Sebastián Hricko  

Nejvybavenější telefon s podporou dvou aktivních SIM karet. To je přesně Galaxy S Duos, který nabídne čtyřpalcový displej, rychlý procesor, nový Android 4.0 ICS nebo také 5MPx fotoaparát. Největší předností tohoto telefonu je podpora dvou aktivních SIM karet. To se hodí, pokud vlastníte dvě SIM karty a nechcete u sebe nosit dva telefony. Přední straně dominuje velký čtyřpalcový displej s rozlišením 480×800 bodů. K tomu ještě přidává nový systém Android, který je oblíbený především pro své snadné ovládání a množství dostupných aplikací. Kvalitní a ostré fotografie pořídí 5MPx fotoaparát, který zvládne nahrávat i video. Dobrá výbava pokračuje i v datové výbavě. Pro připojení k internetu poslouží technologie HSPA nebo Wi-Fi, které doplňuje a Bluetooth ve třetí verzi. Interní paměť se vyšplhala na 4GB a nechybí podpora microSD.

2. místo – Záložní zdroj a nabíječka Powermonkey Discovery 3500mAh – Martin Šindelář

Stylová záložní nabíječka na cesty, která efektivně dobije Váš telefon, smartphone, MP3 či GPS ať jste kdekoli v hodnotě 1 289 Kč.

3. místo –  Samsung Bluetooth headset – Petr Skrášek

Kvalitní a spolehlivá bluetooth sluchátka Samsung Bluetooth headset HM3700 v tmavě šedém provedení v hodnotě 879 Kč.

4. místo –  Samsung univerzální držák do auta  – Jan Polášek

Originální Univerzální Samsung sada do auta ECS-K200BE Vám umožní mít svůj telefon během jízdy autem stále na dosah a na očích. Držák obsahuje přísavku, kterou je možné připevnit na čelní sklo vozu a je kompatibilní, díky nastavitelným čelistem, s telefony Samsung o úhlopříčce od 4 do 5,3 palce. Držák má nastavitelný kloub tudíž lze telefon používat v horizontální i vertikální poloze. Cena 649 Kč.

5. místo –  Držák do auta bez nabíjení Brodit + Brodit Proclip – Lukáš Petrášek

Sada pro uchycení telefonu v automobilu bez nutnosti vrtání do palubní desky v hodnotě až 948 Kč.

6. místo –  Dobíjecí a synchronizační kolébka Kidigi – Martin Grames

Originální a stylové dobíjecí kolébky od společnosti Kidigi na stůl v hodnotě699 Kč.

7. místo –  Flexibilní držák Breffo Spiderpodium  – Vladimír Gololobov

Originální stylový držák, který si můžete jednoduše přizpůsobit v hodnotě 299 Kč. 

Výhercům cen gratulujeme a stejně tak moc děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Budete-li nás podporovat svou návštěvou i nadále, budeme se snažit pro Vás připravit další a další podobné soutěže o hodnotné ceny.

O společnosti Sunnysoft, s.r.o.

Společnost Sunnysoft, s.r.o. se specializuje na prodej mobilních telefonů a příslušenství již 13 let. Svoji přidanou hodnotu staví na šíři sortimentu schopnosti dobře a odborně poradit. V síti plně zásobených kamenných prodejen si můžete zboží s vyškoleným prodejcem vyzkoušet a vybrat. Samozřejmostí je výborná skladová dostupnost a rychlá expedice z internetového obchodu.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)