Vodafone představil nové levné telefony Smart N9 a Smart N9 Lite

vodafone smart n9 predstaveni

Devátá řada telefonů Vodafone byla právě představena. Operátor si připravil celkem dva modely, a to Smart N9 a Smart N9 Lite. Od července budou k dispozici v eshopu i na pobočkách. A to za příznivou cenu, výkonnější model stojí 3 577 Kč, Lite verze pak 2 477 Kč. Jaké parametry mají tyto telefony?

Vodafone Smart N9 a N9 Lite oficiálně: Levné telefony od “červeného” operátora

Obě novinky byly navrženy a testovány v Düsseldorfu. Výkonnější model nabízí blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor, který doplňuje 2GB RAM a vnitřní paměť o kapacitě 16 GB. Úložiště se dá ale zvýšit pomocí microSD karet. Fotoaparáty na obou stranách telefonu pak mají bleskem. Hlavní fotoaparát má 13 MPx, selfie kamera 8 MPx. Displej pak má velikost 5,5″ a rozlišení HD+, tudíž i poměr stran 18:9. K dispozici bude v červenci ve dvou barvách – černé a stříbrné za cenu 3 577 Kč.

Levnější verze Lite je určena pro méně náročné uživatele. Zajímavé je to, že běží na systému Android Go. Tedy odlehčené verzi systému Android, z toho se dá odvodit, že i výkon telefonu nebude moc velký. Vodafone nezmínil žádnou informaci k čipsetu nebo paměti RAM. Vnitřní úložiště má 16 GB a dá se rozšířit pomocí microSD karet. Hlavní fotoaparát má 8 MPx, přední selfie kamera pak 5 MPx. Displej telefonu má uhlopříčku 5,34“ s poměrem stran 18:9. Základní cena zařízení je 2 477 Kč a Vodafone ho nabídne v černé a bílé variantě.

Jak se vám líbí nové levné telefony Vodafone? Překvapil vás Android Go model?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)