Vodafone přišel s “Férovými tarify”

Logo Vodafone

Dnes jsme se zúčastnili tiskové konference, na které nám Vodafone představil nové tarify, které dle jeho vyjádření změní český mobilní trh. První novinkou, kterou operátor zavádí jako první na trhu, je účtování hovorů po vteřinách už od začátku hovoru pro firemní i nefiremní zákazníky. Součástí všech nových tarifů budou také neomezené SMS (u nejnižšího doplňkového tarifu jen do vlastní sítě) a možnost využít volné vteřiny (Vodafone uvádí nyní místo minut primárně vteřiny) i na hovory do zahraničí – 29 zemí včetně většiny evropských států, USA, Číny nebo Vietnamu*.

Logo Vodafone

“Férové” tarify bude možno oficiálně aktivovat od 27. srpna, do té doby je možno si ještě aktivovat staré verze tarifů. Vodafone pro nás přichystal i změny u dotovaných přístrojů – v září tak například dostanete Huawei Ascend G300 za 377 Kč s minimálním měsíčním plněním 777 Kč a úvazkem na 24 měsíců. Operátor uvádí, že aby mohl nabízet levnější dotované přístroje, zavedl úvazky na 24 měsíců.

Nejlépe však bude, když férovost tarifů posoudíte přímo z nabídky:

3 hlavní Férové tarify

3 doplňkové Férové tarify

Jak se vám nové Férové tarify líbí? Opravdu změní český trh? Podělte se s námi o váš názor v diskuzi.

* Jednotky v rámci Férových tarifů mohou být využity na volání do následujících zemí: Andorra, Belgie, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Irsko, Itálie, Kanada, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Ukrajina, USA, Velká Británie, Vietnam

 

 

 

Libor Šedivý
O Autorovi - Libor Šedivý

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (42)