Vodafone a T-Mobile nabízejí pomoc při povodních

1370171589_P201306020231901

Českou republiku v posledních dnech súžují povodně a mnoho lidí se ocitlo bez domova či již začíná počítat drtivé následky po přívalech vody. Čeští operátoři se rozhodli, že pomohou lidem v tísni.

Vodafone

Nadace Vodafone poskytla dar v hodnotě 500 000 Kč organizaci Člověk v tísni, navíc přispěje dalším organizacím částkou 30 Kč v každé DMS, kterou zákazníci této sítě pošlou. Za každou odeslanou DMS od dnešního dne do neděle na kterékoliv níže uvedené povodňové konto zašle Nadace Vodafone stejnou částku dané organizaci. DMS je možné posílat na číslo 87 777 následujícím organizacím v těchto tvarech:

  • ADRA (SMS ve tvaru DMS ADRA)
  • ČLOVĚK V TÍSNI (SMS ve tvaru DMS SOSPOVODNE)
  • DIAKONIE ČCE (SMS ve tvaru DMS POMOCPOVODNE)
  • ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ (SMS ve tvaru DMS CCK)
  • CHARITA ČESKÁ REPUBLIKA (SMS ve tvaru DMS CHARITAPOMOC)
  • ARMÁDA SPÁSY (SMS ve tvaru DMS ARMADASPASY)

Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce pomoci z toho obdrží 27 Kč, společně s příspěvkem Nadace Vodafone pak celkem 57 Kč.

vodafone-3d-logo

T-Mobile

Telefon za korunu v prodejnách, tisíce telefonů pro neziskové organizace, bezplatná výměna SIM a nabitá předplacená karta s 200 Kč kreditem za 2 Kč, odložení splatnosti faktur, zastavení vymáhání – tak shrnul druhý český operátor svou pomoc při povodních.

Utopili jste telefon? Získejte nový za korunu!

V bojích o svůj majetek či dokonce vlastní život při povodních se často stane, že člověk přijde o svůj mobilní telefon. Společnost T-Mobile se snaží v těchto situacích pomoci a nabídne jednoduché telefony (zatím nemáme informace, jaké to budou) za 1 Kč, ke kterým si může každý pořídit předplacenou SIM kartu za 2 Kč s kreditem 200 Kč. Do značkových a partnerských prodejen by se mělo dostat 4000 přístrojů, které budou dostupné od středy 5. června.

Pokud se zákazník rozhodne pro hodnotnější telefon, může přistoupit k předčasnému prodloužení své smlouvy až 12 měsíců před jejím vypršením, a získat telefon na splátky. Pokud zákazník přišel i o SIM kartu, může si pořídit novou předplacenou s kreditem 200 Kč za 2 Kč, či požádat o výměnu zdarma.

Odložení splatnosti faktur a pozastavení vymáhání

V době, kdy člověk přijde o velkou část majetku, je nejspíše telefon to poslední, o čem přemýšlí. I na to myslí společnost T-Mobile a svým zákazníkům nabízí pomoc v podobě odložení splatnosti faktur až o jeden měsíc či pozastavení vymáhání pohledávek pro nejbližší období. Zákazníci z postižených oblastí, kterým se nedaří plnit své smluvní závazky, mohou také zažádat o nadstandardní využití splátkového kalendáře, a to jak v Zákaznickém centru T-Mobile, tak ve Značkových prodejnách.

Další informace ohledně mimořádných nabídek zákazníci získají na informační lince Zákaznického centra (4603, 603603603).

t-mobile_post

1370171589_P201306020231901

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)