VLC Player pro Android je podvod

vlc

Na počítači jeden z nejrozšířenějších přehrávačů videa, na platformě Android však velkou neznámou. Zvučné jméno láká mnoho uživatelů, kteří tento přehrávač zkouší nainstalovat do svého přístroje. Problém ovšem je, že tato aplikace nepochází od stejných autorů, kteří stojí za verzí pro počítače. Na oficiálních stránkách VLC je stále informace, že verze pro Android je ve vývoji a na vypuštění si ještě nějaký čas počkáme.

Podvodná aplikace byla dostupná na Google Play a získala poměrně slušné hodnocení. Oficiální vyjádření VideoLAN (společnost stojící za VLC Playerem) však doporučuje aplikaci nepoužívat a rozhodně se nejedná o přehrávač, za kterým by jmenovaná společnost stála. Jedná se o podvod.

zdroj: twitterandroidpure.com

Tato zprávička byla zaslána čtenářem (Predseda3D) portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Jan Dolejš]

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (8)