Vlajkový model LG G6 byl v testu odolnosti. Prošel na jedničku?

model LG G6

Telefony představené na veletrhu MWC se již dostávají do prodejů, proto můžeme vidět v poslední době větší množství různých videí a článků. Dnes se v USA začal prodávat vlajkový model LG G6, proto se jej známý youtuber JerryRigEverything rozhodl otestovat.

Vlajkový model LG G6 prošel testem bez problémů

JerryRigEverything testuje odolnost telefonů, a to hodně důkladně. Stejným testem, jako několik dalších telefonů předtím, nyní prošel i LG G6. Ten je tvořen kombinací kovu a skla, takže už podle tohoto se očekávalo, že telefon uspěje. Na přední straně nalezneme Gorilla Glass 3, což znamená, že by měl vydržet poškrábání předmětem úrovně tvrdosti 6 až 7. Zadní strana je pokryta Gorilla Glass 5 a je na tom velmi podobně jako přední, a to včetně čoček objektivů. Jediné, kde telefon trochu zaostal proti konkurenci, je test ohněm, kdy displej vydržel „jen“ šest vteřin pod plamenem. Ostatní telefony vydrží průměrně osm až patnáct vteřin.

LG G6 Durability Test – Scratch BURN and BEND tested!!

LG G6 Durability Test - Scratch BURN and BEND tested!!

Rámeček telefonu je kompletně vyroben z kovu, a to včetně bočních tlačítek. I díky tomuto rámečku z kovu, se ve finálním testu uhnutí, telefon téměř vůbec neprohne. Zařazuje se tak po bok těch nejodolnějších telefonů, které přežily testování u Zacka.

Přesvědčilo vás video o kvalitní konstrukci LG G6?

Zdroj: youtube.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)