Vlajková loď Xiaomi s duálním fotoaparátem se představí 5. září

Vlajková loď Xiaomi bude také vybavena duálním fotoaparátem.

Čínská společnost Xiaomi na svém twitterovém účtu připravila malé překvapení, 5. září by se měla představit nová vlajková loď Xiaomi, která se bude moci pochlubit duálním fotoaparátem. Představení s nejvyšší pravděpodobností proběhne předposlední den veletrhu IFA.

Vlajková loď Xiaomi nabídne zejména duální fotoaparát

Že se nám nový telefon ukáže na berlínském veletrhu spotřební elektrotechniky, však není stoprocentní. Tweet totiž neobsahuje zmínku nebo hashtag s odkazem na berlínský veletrh IFA, ale pouze #XiaomiGlobalLaunch.

Společnost Xiaomi o novém zařízení nenapsala nic více, než jen že bude mít duální fotoaparát. Ze zprávy tedy jen můžeme odhadnout konfiguraci fotoaparátů, tedy že jeden z objektivů bude širokoúhlý a druhý bude teleobjektiv.

vlajkova-log-xiaomi-smartphone-dualni-fotoaparat-twitter

Je pravděpodobné, že se bude jednat o Xiaomi MI MIX 2, jehož předchozí verze nebyla dodávána na celosvětový trh. Jakožto vlajková loď bude mít MI MIX 2 především konkurenci v Samsungu Galaxy Note 8 a LG V30. Uvidíme, co se nám tedy 5. září představí.

Xiaomi telefony můžete zakoupit na Beryko.cz.

Zkuste tipnout, jaký model se 5. září představí.

Zdroj: gizmochina.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)