Přijďte si vyzkoušet virtuální realitu na vlastní kůži

virtuální realita hlavní

Virtuální realita byla ještě před nedávnem spíše futuristický pojem ze sci-fi filmů. Doba ovšem pokročila a s ní i moderní technologie, které nám nyní umožňují vyzkoušet virtuální realitu na vlastní kůži. Ať už se jedná o jednu z nejlevnějších variant virtuální reality – Google Cardboard – či propracovanější verzi v podobě Oculus Rift, je rozhodně o co stát. Své k tomu určitě mohou říci ti, kteří už virtuální realitu vyzkoušeli na vlastní pěst. Naopak pro ty, kteří zatím neměli tu čest, máme jedinečnou příležitost – pozvánku na letošní ročník Alza Android RoadShow 2015, kde si budete moci virtuální realitu vyzkoušet.

Proč je virtuální realita tak skvělá?

Nadpis sice může znít malinko nadneseně, nicméně má svá opodstatnění. Virtuální realita je totiž opravdu skvělá. Pokud jste ještě VR nikdy nezkoušeli a připadá vám, že nemůže poskytnout lepší zážitek než klasické 3D brýle ve vašem místním kině, jste na velkém omylu. Virtuální realita totiž zprostředkuje digitální prostor všude kolem vás. Kamkoli se podíváte, vidíte uměle vytvořenou realitu. Tento pocit snad ani nejde popsat – musí se totiž zažít. Proč myslíte, že většina lidí, která vyzkouší VR v podobě horské dráhy či jiného akčního zážitku, ztrácí rovnováhu? Protože mozek je natolik okouzlen, že je vtažen přímo do centra dění.

virtuální realita oculus

Chcete si virtuální realitu vyzkoušet?

Pak neváhejte přijít na naši hi-tech akci Alza Android RoadShow 2015, kde si budete moct vyzkoušet VR v podobě brýlí Oculus Rift nebo také nejlevnější virtuální realitu na trhu – Google Cardboard. K vidění budou nejrůznější ukázky, ze kterých se vám doslova podlomí kolena. Pokud si myslíte, že je VR určena spíše pro mladší věkovou kategorii, jste na omylu. V rámci nedávné akce v pražském showroomu společnosti Alza, kde jsme dávali lidem možnost vyzkoušet Oculus Rift, jsme se přesvědčili, že virtuální realita zaujme zkrátka každého. Věk vůbec nehraje roli.

virtuální realita android roadshow

Registrace startují, neváhejte a ušetřete

První město sice navštívíme až za dva měsíce, akce Alza Android RoadShow 2015 ale startuje již nyní! Registrace jsou totiž již spuštěny a po vzoru minulých ročníků vás musíme upozornit, že místa se rychle plní, a proto s registrací neváhejte. Více informací o Alza Android RoadShow 2015 se dočtete v úvodním článku.

Oculus Rift – kompilace nejvtipnějších reakcí

Oculus SEXY Rift 2017: The Best and Funniest OR Reactions Ever Compilation

Oculus SEXY Rift 2017: The Best and Funniest OR Reactions Ever Compilation

registraceHome

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (9)