Víme první: ČT4 Sport pro Android v pondělí (+screenshoty)

No Image-02

Po úspěchu aplikace ČT24 se již toto pondělí paleta aplikací České televize pro platformu Android rozroste o další přírůstek. Tentokrát si přijdou na své pasivní sportovci – novinka totiž bude propojena se sportovním kanálem ČT4.

Hlavní stránka aplikace ČT4

Hlavní stránka aplikace ČT4

Kategorie aplikace ČT4

Kategorie aplikace ČT4

Co ČT4 Sport pro Android přinese? V první řadě jsou to samozřejmě aktuální informace, které jsou pro větší přehlednost roztříděné do kategorií jako je fotbal, hokej, tenis, atletika, míčové sporty, motorismus a další. V každé kategorii jsou pak články seřazené od nejnovějšího, přičemž snadno odlišíte již přečtené od nepřečtených. Články je možné sdílet standardními systémovými prostředky (tedy posílat e-mailem, na Twitter, Facebook a další).

Článek na ČT4

Článek na ČT4

Program živého vysílání

Program živého vysílání

Chybět nebudou ani přímé přenosy, které, podobně jako živé vysílání ČT24, jsou zatím ve fázi betaverze. Jistě není těžké najít praktické využití – o své oblíbené sportovní pořady, zápasy a klání nepřijdete ani v zaměstnání, na cestách, nebo během dovolené, kde není televize (případně – to ale s ohledem na datový roaming raději skrze Wi-Fi – v zahraničí).

Aplikace ČT4 Sport vznikla ve spolupráci České televize se společností Inmite s.r.o, která kromě podobného softwaru ČT24 stojí například za populární SMS Jízdenkou, DMS Oficiální Aplikací či Vodafone MMS Editorem. V Android Marketu by se měla objevit v průběhu pondělí 18. dubna.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (36)