Viber chce konkurovat Skypu a rozjíždí levné volání pro všechny

viber_ikona

Populární program Viber, který běží již na více než 200 milionech zařízeních se rozhodl výrazně zatopit Skypu. Po poslední aktualizaci přinesl službu Viber Out, umožňující volat i uživatelům, kteří aplikaci nemají nainstalovanou. Nyní tuto funkci Viber spouští celosvětově a minimálně cenou v porovnání se Skypem, rozhodně zaujme. O tom, že Viber má na úspěch minimálně šanci svědčí i fakt, že již dávno ho nenajdeme pouze na telefonech, ale má svou verzi pro PC i MAC, nedávno přibyla podpora pro tablety, stejně jako běží na systémech od Androidu přes Windows Phone a iOS až po Blacberry či dokonce Symbian. Sečteno podtrženo – k Viberu má přístup skoro každý.

viber_skype_top73

Kredit se bude nakupovat přímo skrz mobilní aplikaci, v případě desktopové verze skrz online platební bránu. Kromě Viber Out, přibylo do Stickers Marketu (obchod se samolepkami) několik nových placených položek.

Zdroj: Android Central

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

viber_ikona

Viber: posílejte zprávy a volejte zdarma

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
11 min. uložit na později
james-bond-logo_00000

IP Webcam – androidí špeh

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
8 min. uložit na později

Komentáře (9)