Vesmírné Vánoce od T-Mobile přinášejí neomezená data a druhý telefon zdarma

vesmirne vanoce tmobile

T-Mobile jako první odhalil svou vánoční kampaň. Hvězdné či Vesmírné Vánoce od tohoto operátora nabídnou neomezená data na jeden den v týdnu zdarma, druhý telefon nebo zařízení zdarma anebo zvýhodněnou cenu na pevný internet a T-Mobile TV.

Vesmírné Vánoce T-Mobile začínají 1. listopadu

T-Mobile se tenhle rok rozhodl na Vánoce vydat ke hvězdám. Jak už je zvykem, přináší několik akcí. Nejprve nabídne dvě zařízení za cenu jednoho, v listopadu se bude jednat o zařízení značky Huawei, v prosinci pak půjde o Samsung.

V listopadu ke koupi Huawei P10 a uzavření tarifu na 24 měsíců obdrží zákazník slevu až 4 tisíce Kč a také druhý telefon Huawei P9 Lite Mini anebo náramek Talk Band 3. Druhá nabídka se pak týká modelu Huawei P10 Lite, kde se bude dát vybrat mezi telefonem Huawei Y6 2017 a náramkem Band 2 Pro. Zařízení pro prosinec budou odhalena později.

Neomezená data na jeden den v týdnu

Dále je připravena akce pro zákazníky hlasových tarifů (kromě tarifu “S námi sdílený”), kteří si budou moct vybrat jeden den v týdnu, kdy budou mít neomezená data. Akce bude platit do 31. ledna 2018. Nastavení bude probíhat přes mobilní aplikaci. Zároveň s tím se spouští nový datový balíček s neomezenými daty s platností 24 hodin od aktivace. Ten bude stát 99 Kč, a to až do 31. ledna 2018.

T-Mobile Vánoce

Balíček výše platí i pro Twist. Kromě toho se připravil na listopad a prosinec také měsíční datový balíček Twist se 4 GB dat za 399 Kč/měsíc. Pro majitele předplacených karet Twist je připraven také plyšák, pokud dobijí alespoň za 500 Kč, u věrných zákazníků (5 a více let) nebo při použití aplikace stačí dobít 300 Kč. Plyšák se dá vyzvednout na prodejně.

Dále se připravila zvýhodněná akce pevného internetu s T-Mobile TV. Pokud si zákazník do 31. 12. 2017 pořídí tarif T-Mobile TV Mini současně s některým z tarifů Pevného internetu, získá měsíční slevu 49 Kč. Pro tarify T-Mobile
TV Základ, Start a Premium platí v kombinaci s Pevným internetem celková sleva 199 Kč.

[appbox googleplay cz.tmobile.selfcare]

Co říkáte na vánoční akci T-Mobile?

Zdroj: t-mobile.cz

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

amazon

Vánoce 2017: Tipy na dárky z Amazonu

Články Vašek Švec Vašek Švec
5 min. uložit na později

Komentáře (4)