Vertu Aster – zatím nejdostupnější milionářský telefon

VERTU_Aster_Garden_RASPShot11_cover

Vertu je na poli luxusních mobilních telefonů pojmem, který má zvuk. Prémiové materiály, vysoká cena a také servis na úrovni, který zákazníkovi splní každé přání. Tedy pokud jeho peněženka stačí. Po modelu Signature Touch, který jsme si na jaře osahali v butiku v Pařížské, přichází Vertu Aster. Nabídne Snapdragon 801, ale to asi jeho majitele nejvíc zajímat nebude.

VERTU_Aster_Garden_RASPShot10_v3

Prim hraje u této luxusní značky vzhled. Rukopis značky je vybroušený a u všech modelů na první pohled poznáte, od kterého výrobce pocházejí. Vertu Aster není výjimkou. Leštěným titanovým pláštěm to začíná a safírovým sklem chránícím displej končí. Jako vždy je k dispozici velká míra personalizace. Klasicky je na výběr více barevných možností, stejně jako materiálů, ze kterých je telefon vyroben. Výroba je ruční, čili každý kus je originál.

VERTU_Aster_Garden_COGNACShot3_v3

I když je Vertu spíše o exkluzivitě než o specifikacích, pojďme si je podrobněji projít. Rozhodně totiž neurazí. Procesor Snapdragon 801 s taktem 2,3 GHz jsme už zmínili, dále je ve výbavě 64GB úložiště, 2 GB operační paměti, 13MPx fotoaparát, NFC, LTE a baterka s kapacitou 2 275 mAh. Displej je 4,7palcový, krytý safírovým sklem. Nabíjení může být řešeno bezdrátově.

VERTU_Aster_Garden_COGNACShot2_v3

Samozřejmě nechybí osobní asistent Vertu Concierge, který vám splní každé přání. Jak by se vám líbilo mít na drátě osobního asistenta, jemuž můžete zavolat 24 hodin denně 7 dní v týdnu a on udělá vše, aby splnil, co vám na hlase slyší. Potřebujete vstupenky do divadla, ale nemáte čas je objednat? Váš asistent se o to postará. Čím více službu používáte, tím chytřejší se stává. Další služba Vertu LIFE pro vás ohlídá exkluzivní společenské akce, zařídí přístup do vybraných soukromých klubů a podobně.

Aster Rasperry Ostrich Skin back white background CMYK TIF_Original Aster Blush Calf leather back white background CMYK TIF_High Res

Cena začíná na zhruba 150 tisících, což je méně oproti vyššímu modelu Vertu Signature Touch.

Zdroj: TZ.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)